Ciekawe prezenty na zakończenie szkoły

Nauczyciele też lubią sprawiać niespodzianki swoim uczniom, a w sytuacji, kiedy kończą szkołę, również niezależnie od tego, czy sobie na to zasłużyli, czy jednak nie. Pomysłów na prezenty dla młodych osób, uczniów, jest wiele. Wybór natomiast należy do każdego z wychowawców z osobna. Upominki te można nabyć w bardzo różnych cenach. Wszystko zależy od oczekiwań i wyborów kupującego.

Zakończenie klasy pamiątka

Wybór jest duży, ale to powinno być coś oryginalnego…

Gdyby tak zastanowić się nad prezentem dla uczniów z okazji zakończenia szkoły, można by w sumie wymienić kubki, długopisy, smycze do kluczy, jakieś breloczki, notesy, a nawet dyplomy. Jednak skoro ma to być coś oryginalnego, należy szukać dalej. Prezent ten nie musi być aż tak bardzo przydatny. Warto natomiast, aby sprawił obdarowanemu radość, był miłą niespodzianką. Oryginalna pamiątka dla uczniów na zakończenie szkoły to coś, co na pewno spodoba się dziewczynom i chłopakom.

Jaki prezent dla uczniów będzie najlepszy, jaki im się spodoba?

Ludzie w młodym wieku wbrew pozorom lubią pamiątki. Lubią też upominki, które są tworzone od zera z myślą właśnie o nich. Tak naprawdę, choć kubek, pendrive czy smycz jest praktycznym gadżetem, to nie wszystkim sprawia radość. Tego rodzaju akcesoria zazwyczaj każdy już ma, więc właściwie nie są im potrzebne. Warto w takim razie pomyśleć o czymś innym, o czymś bardziej nietypowym, wyjątkowym i… kreatywnym?

Serduszko na zakończenie roku szkolnego

Drewniane, dopasowane do okazji – upominki dla uczniów

Naszą propozycją są bardzo eleganckie i pomysłowe drewniane upominki w postaci serduszek – statuetek, zawieszek, magnesów na lodówkę. Płaskie serce wycięte z drewna wysokiej jakości, wykończone efektownym grawerem to wyjątkowy podarunek i zarazem pamiątka, która jest znacznie trwalsza niż dyplom i zarazem ciekawsza niż „oklepane” długopisy, notesy, kubki czy inne gadżety. Na takim sercu grawerowany jest obrazek, zawsze dopasowany do okoliczności. Resztę miejsca wypełnia treść. Jest to najczęściej tekst w stylu: „Dziękujemy Wam za wytężoną pracę w roku szkolnym”. Taka pamiątka może zdobić pokój ucznia i przez długi, długi czas przywoływać chwile spędzane w szkole, pozytywne wspomnienia. Być może po roku na nikim nie będzie wywierała większego wrażenia, ale po kilku latach, a nawet kilkunastu, owszem. Dlatego prezent ten jest bardzo wyjątkowy. Co więcej, dziś nawet modny.

Szukasz czegoś podobnego? A może liczysz na radę, dzięki której będzie Ci łatwiej znaleźć wyjątkowy prezent? Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszego bloga.